Otel PMS Sistemi

Otel Yönetim Sistemimiz 25 senelik bir yazılım tecrübesine sahip, konusunda uzman bir ekip tarafından hazırlanan, konaklama hizmeti veren, işletmelerin günlük işlemlerini kolayca ve hızlıca yaparak işletmenin karlılığını arttırmayı ve yönetimini kolaylaştırmayı hedefleyen bir sistemdir. Bir diğer özelliği ise dünya’da bulunan 150’nin üzerinde online rezervasyon siteleri ve acenteleri ile çift yönlü bilgi akışı sağlayabilmesidir.

Kısaca özetlemek gerekir ise, sistemimizi kullanan işletmeler booking.com, hotels.com airbnb, orbitz.com gibi web sitelerinde odalarını satışa açma, fiyat paketleri oluşturup gönderme ve rezervasyonlarını otomatik olarak alma gibi işlemleri kolayca yapabilmektedir. Bundan sonra fax veya email ile rezervasyon alma, her bir oda satışında bu sitelere giriş yapıp oda değişiklikleri yapmak zorunlulukları yoktur. Dahası dünya çapında 600.000 adet seyehat acentesine bağlanıp fiyat paket bilgilerini gönderebilir ve rezervasyonları otomatik olarak alabilmektedir.

​InnGenius hem bir PMS (Resepsiyon Programı), ​hem web sitenizde rezervasyon almaya yarayan bir Rezervasyon Motoru ve ​çift yönlü çalışan bir Kanal Yönetim Sistemidir. (Tüm kanallardan genel rezervasyonlar PMS’e düşer, PMS den yaptığınız tüm değişiklikler tüm bağlı olduğunuz kanallara otomatikman gider. Doluluk oranları ve Fiyat bilgileri gibi aldığınız bir walk-in rezervasyonu ile boş odanızın kalmadığı durumunu otomatikman tüm kanallara göndererek​ overbook ​olmazsınız)

Kanal Yönetim Sistemimiz  ile bu işlemleri bağlı bulunduğumuz (booking, expedia, agoda gibi…) 1600 kanal ile gerçekleştirebilirsiniz.
InnGenius’un bir kurulum ücreti yoktur. Bu bakımdan yeni açılan oteller için yüksek finansal yükümlülükler altına girmenize gerek kalmaz.

         
     
    
       
    

PMS içerisinde bulunan Yield Management ile oda fiyat paketlerinize, son bir hafta kala, ilk 5 odamı 20% indirimli sat veya son 15 gün kala, son 2 odamı 15% daha yüksek fiyata sat gibi… bir çok formül girip, tüm bu güncel fiyatlarınızı bağlı olduğunuz kanallara göndererek, her daim promosyonda kalmanızı sağlayarak, sizi aramalarda üst sıralara çıkartır ve bu şekilde otelinizin hem ”Karlılık” hem de ”Doluluk” oranlarınızı arttırabilirsiniz.

InnGenius 3 farklı departmandan oluşmaktadır, Ön ofis, Housekeeping (Temizlik) ve POS (Satış noktaları). Ön ofis ekranında işletmenin anlık oda takibi yapılabilmektedir, yeni rezervasyon oluşturma, giriş ve çıkış işlemleri yine bu bölümde yapılmaktadır. Housekeeping bölümü işletmede bulunan odaların yönetimi için tasarlanmıştır, odaların temizlik durumları, bakım ve tamir bilgileri ve daha bir çok işlem bu bölümde yapılmaktadır. Son bölüm olan POS’da ise işletmede bulunabilecek olan satış noktalarının kontrolü yapılmaktadır, oda servisi, restorant, bar, hediyelik eşya mağazası gibi satış noktalarının yönetimi bu bölümden takip edilebilmektedir.

Hemen denemek için ve ücretsiz demo sürümü için bizi arayınız. 0216 383 62 62 veya 0533 643 20 60 no’lu telefon  numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Tüm bu özelliklere sahip PMS programı;
20 Odaya kadar sadece 200 TL + KDV. İlave odalar, oda başına 3 TL + KDV dir. (Aylık olarak faturalandırılır)

PMS (Resepsiyon Programı) + Çift Yönlü çalışan Kanal Yönetimi + Housekeeping Ekranı (Oda Temizleme, Oda Arıza Durumu) + Yield Management (Karlılık Yönetimi) + Web Sitenizden Rezervasyon Alma + Polis Raporu Gönderme + Grup Rezervasyonları + POS Satış Noktaları

Örnek PMS Ekranı:

Inngenius Tasarım
× Canlı Sohbet